Movies
Ratings
51
Memories of MurderRated ★ 5.0
Take OffRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0