Movies
Ratings
130
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0- UprisingRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5- Extraction 2Rated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
A DayRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5