Series
Ratings
15- Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0