Movies
Ratings
539
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 2.0
CloserRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 2.5
The BFGRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.0