Movies
Ratings
112
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 0.5
Highway StarRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0- Sex Is ZeroRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.0