Movies
Ratings
645
Project Hail MaryRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
- The King's WardenRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 2.0
UsRated ★ 4.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Evil Dead RiseRated ★ 3.5