Movies
Ratings
75
SicarioRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0