Movies
Ratings
548- No Other ChoiceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The Greatest Beer Run EverRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0- 20th Century GirlRated ★ 2.0

HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
The Monuments MenRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0