Series
Ratings
508- The Art of SarahRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- I Dol IRated ★ 4.5
- Replica: Revenge of the Ex-WifeRated ★ 4.5
- Hell's Paradise Season 2Rated ★ 5.0
Summer Time RenderingRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- CasheroRated ★ 4.5
- Friendly RivalryRated ★ 5.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0