Movies
Ratings
159
Money MonsterRated ★ 1.0
A Civil ActionRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 4.0
CapoteRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 4.0
Department Q: The Keeper of Lost CausesRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 1.5