Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5