Series
Ratings
30- My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
The iDOLM@STERRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 1.5
The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
The Brave of Gold GoldranRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 2.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 2.0