Series
Ratings
36- AdolescenceRated ★ 4.5
Presumed InnocentRated ★ 3.0- Sakamoto DaysRated ★ 2.0
- Babanba Banban VampireRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- The Fall of the House of UsherRated ★ 2.5
- Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 2.5- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 2.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.0- Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0- Next in Fashion Season 1Rated ★ 5.0
- DraculaRated ★ 1.0
The WitcherRated ★ 2.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0