Titles you rated
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0- New my fair PrincessRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5