Series
Ratings
177- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0- House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
- WestworldRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
K-ON!Rated ★ 3.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5