Movies
Ratings
206- Spirits' HomecomingRated ★ 5.0

The WhistleblowerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 5.0