Movies
Ratings
54
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0- Death BellRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0