Movies
Ratings
303
Sea FogRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0