Series
Ratings
34
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.0