Movies
Ratings
36
BridesmaidsRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0- Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0- MaterialistsRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 4.0
- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- 20th Century GirlRated ★ 3.0
- Love UntangledRated ★ 2.5
EgoistRated ★ 4.0
A Stitch of LifeRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0- The MatchRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0