Series
Ratings
18
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- Unanswered questionsRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0