Movies
Ratings
1035
Predator: BadlandsRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0- The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0- RevelationRated ★ 2.5
- The MatchRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Lost CityRated ★ 3.0- Dark NunsRated ★ 2.5