Series
Ratings
131- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The VeilRated ★ 2.5- Marvel's The DefendersRated ★ 1.5
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
- Uncle SamshikRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 3.5- One Dollar LawyerRated ★ 3.0
- My NameRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- What If...? Season 2Rated ★ 3.0
- New Recruit Season 3Rated ★ 2.5
- New Recruit Season 2Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 2.5- New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0