Movies
Ratings
50
TitanicRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0- The Most Distant CourseRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
EpicRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.5
The TempestRated ★ 3.5- Lebanon EmotionRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.5