Series
Ratings
18
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0

The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5