Movies
Ratings
317
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.5- Groot's First StepsRated ★ 5.0
- Groot Takes a BathRated ★ 5.0
- Magnum OpusRated ★ 5.0
- Groot's PursuitRated ★ 5.0
- The Little GuyRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Book of FishRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 5.0