Movies
Ratings
17
A MuseRated ★ 1.0
D-WarRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
2012Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 1.0
Be With YouRated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5