Movies
Ratings
1128
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.0- HarbinRated ★ 4.0

MetamorphosisRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5- The Adam ProjectRated ★ 3.0
- The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.5
GloveRated ★ 4.0- The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5