Movies
Ratings
552
In the Name of the FatherRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
Bonnie and ClydeRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
The Weather ManRated ★ 3.0
Rocky VRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 4.0
What's Your Number?Rated ★ 3.0
The CureRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 4.0
Night WatchRated ★ 2.0
Love Is All You NeedRated ★ 3.0
GoldenEyeRated ★ 5.0
The Thomas Crown AffairRated ★ 5.0
The World Is Not EnoughRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
French KissRated ★ 3.0