Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 4.5

War of the ArrowsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0