Series
Ratings
53
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 2.5- Never Have I EverRated ★ 4.5
- Never Have I EverRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0- The PoliticianRated ★ 4.5