Titles you rated
SunnyRated ★ 2.5- Two CopsRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 2.5
BackdraftRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 3.0
The Last StandRated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.5
SignsRated ★ 2.0