Movies
Ratings
557
Cowboys & AliensRated ★ 3.5
Pitch BlackRated ★ 4.0
Snake EyesRated ★ 3.0
Mercury RisingRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
DragonRated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
Reign of AssassinsRated ★ 4.0
King ArthurRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 4.0- Seven DaysRated ★ 4.0
16 BlocksRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
A FamilyRated ★ 4.0