Series
Ratings
248- Battle of FatesRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Poker FaceRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- The BequeathedRated ★ 3.5
- DxyzRated ★ 4.0
- Comedy RoyaleRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 4.5- R U Next?Rated ★ 5.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
- SomebodyRated ★ 3.5