Series
Ratings
69- Slow TrainRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 5.0
takt op.DestinyRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 5.0