Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
- Lala LandRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 3.5- Saga of Tanya the Evil OVARated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0- Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 2.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 2.0- 히나마츠리Rated ★ 2.5

The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5