Movies
Ratings
179
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
The ScamRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0