Movies
Ratings
203
Gone GirlRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0