Series
Ratings
51- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5- Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5- The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
DororoRated ★ 3.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0