Movies
Ratings
616
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5