Movies
Ratings
140
The Front LineRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 1.0
The Lincoln LawyerRated ★ 1.0
Monsieur LazharRated ★ 1.0- The Suicide ForecastRated ★ 1.0
He Was a Quiet ManRated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 1.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 1.0
The Secret Life of BeesRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 2.0
The BodyguardRated ★ 1.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0