Series
Ratings
12
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Symphogear GXRated ★ 3.0
Symphogear AXZRated ★ 3.5
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
HinamatsuriRated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5