Series
Ratings
298
すいかRated ★ 3.5- Exploring AlternativesRated ★ 2.5
Hana Sugisaki's Filming BreakRated ★ 3.5
HERORated ★ 2.5
The Waste LandRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0- Hitori de ShinitaiRated ★ 2.5
- First LoveRated ★ 4.5
- Sounds of WinterRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
Beach BoysRated ★ 4.5
Tiger & DragonRated ★ 3.0- 마을을 걷다: 겨울 그리고 봄, 일본Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Dr. Coto's Clinic 2004Rated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 3.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0