Series
Ratings
60- Dan Da DanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Police in a PodRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0- After LifeRated ★ 5.0
- After LifeRated ★ 5.0
Worry Not, She's the BossRated ★ 4.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 5.0- Let's Get DivorcedRated ★ 5.0
GintamaRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
Space BrothersRated ★ 4.0- The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 5.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 4.0
Boku no NechanRated ★ 5.0- SANCTUARYRated ★ 5.0