Series
Ratings
23- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- War of the WorldsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0