Movies
Ratings
60
Love LetterRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 2.5