Movies
Ratings
126
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5- Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 0.5
The City of ViolenceRated ★ 1.5
SwiriRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
D-WarRated ★ 0.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0