Movies
Ratings
404- WishRated ★ 3.5
JobsRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0- The PlanRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0