Movies
Ratings
225
The Way HomeRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
HawkingRated ★ 3.0- Hear MeRated ★ 5.0
Tokyo GirlRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 1.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
StardustRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
AntiqueRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0