Series
Ratings
19- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.0
- TriggerRated ★ 2.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 1.5
- Melo MovieRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
- JeongnyeonRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 2.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5